Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Apie mane

Goda Balta yra mokyklinė pravardė, kad būtų galima atskirti nuo kitos Godos (Juodos), su kuria sėdėjau viename suole.

Tikras mano vardas ir pavardė yra Goda Smilingytė.

Komunikacijos srityje sukuosi daugiau kaip dešimtmetį. Per savo karjerą dirbau valstybiniame ir privačiame sektoriuose, įgyvendinau reklamos kampanijas agentūros klientams ir įmonėms. Apskritai mano karjeros kelias buvo labai įdomus ir tikrai nemonotoniškas.

Marketingu ir ryšiais su visuomene susidomėjau Vilniaus universitete, pakeliui į verslo ir vadybos bakalaurą. Greičiausiai puikių dėstytojų, prof. Sigito Urbanavičiaus ir doc. dr. Vilijos Gudonienės, dėka. Bakalauro darbą rašiau apie tuo metu Lietuvoje dar mažai tyrinėtas komunikacijos krizes.

Magistrantūrą taip pat studijavau Vilniaus universitete, tik šį kartą gavau sociologijos diplomą. Baigiau informacijos visuomenės studijas filosofijos fakultete. Į kitą sritį nėriau sąmoningai – norėjau labiau praplėsti akiratį. Mano profesijai šios studijos davė labai daug: gilinausi į tai, kaip informacinės technologijos keičia mūsų gyvenimą, t.y. vertybes, elgesį, visuomenę. Čia atradau filosofiją, sociologiją ir psichologiją. Daug dėmesio skiriu šioms sritims ir dabar.

Porą metų dirbau kaip laisvai samdoma darbuotoja. Rašiau tekstus, dirbau su web projektais, patariau savo klientams komunikacijos klausimais.

Savo laisvalaikį skiriu sportui ir muzikai. Mokausi groti pianinu ir dainuoti, stengiuosi apsilankyti geruose koncertuose, man patinka rašyti, dirbti su foto ir video. Per atostogas rašau blog’ą apie Graikiją, kuriame dalinuosi kelionių įspūdžiais. Žiedinės lenktynės ir „štanginė“ taip pat neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Dar keli (ne)reikšmingi faktai:

  • Kalbos: lietuvių, anglų, rusų.
  • Raštingumas: TVS’ai, tame tarpe WordPress ir Joomla, Html, Google Analytics, HootSuite, Adobe Photoshop, Lightroom, Microsoft Dynamics.
  • Mėgstamiausias rašytojas: Kurt Vonnegut.
  • Sportas: lengvasis kultūrizmas, slidės, burlentė, SUP’as, pačiūžos, dviratis ir t.t. :)