Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kaip blondinė tapo lenktynininko vadybininke

Tie, kas pažįsta Taurą nenustebs, kad ir mano pažintis su juo prasidėjo nuo video. Tauras filmavo ir montavo keturis trumpus filmus Subaru General Financing ralio komandai, su kuria man teko bendradarbiauti. Vėliau kviečiau jį filmuoti kelis renginius ir vieną dieną sulaukiau maždaug tokio pobūdžio žinutės Facebooke: „noriu važiuoti, būk mano vadybininke”.

Iki šiol nežinau kodėl praskrolinęs savo snukiaknygės draugų sąrašą jis kreipėsi būtent į mane. Daug apie automobilių sportą nežinojau, pažinojau kelis, tuos pačius žmones kaip ir jis, o apie automobilius išmaniau tiek, kiek turi žinoti kiekviena NORMALI moteris. Pavyzdžiui, jei tavo auto skleidžia keistus garsus – pasigarsink magę, o jei baigėsi langų skystis ir įpilsi vandens su Fairy – labai putos :D . Na gerai, mokėjau įpilt langų skysčio, tepalų ir suprast iš garso kada reikia keist kaladėles, o kada virint dusliarą. Tai va, ir aš turėjau tam jaunuoliui padėti grįžti į sportą. Labai brangų sportą…

Sudarėme veiksmų planą ir pradėjome kelionę per potencialius partnerius. Kelionė buvo tikrai ilga, bet pirmyn varė kažkoks atkaklumas (ir „spirgantis“ Tauras). Pačiu paskutiniu momentu pavyko rasti žmones, kurie mumis patikėjo. Tauro dalyvavimą „Fast Lap“ varžybose parėmė fotoknygų profai ZOOMBOOK.LT ir lenktynininkas su draugais auksarankiais trims mėnesiams apsigyveno garaže, o aš tvarkiau VšĮ „Tauras Racing“ reikalus ir dariau PR’ą.

Štai ką keli bachūrai aukodami savo laisvalaikį padarė iš Mazda Miata MX5. Jei domina detalės tiesiogine to žodžio prasme, galite išsamiai paskaityti auksarankių vado Arno bloge Eat Sleep Boost.

Sezonas

Pavasaris ir vasara buvo beprotiški. ZOOMBOOK komandos pristatymas prasidėjo nuo Kaune vykusios, „Dolce moto“ klubo organizuotos sportinių automobilių ir motociklų parodos, automobilį taip pat pristatėme Litexpo ALT‘13. Toliau sekė keturi „Fast Lap“ etapai: Kaunas, Parnu, Ryga, Kaunas. Tai buvo pirmas sezonas ne tik lenktynininkui, bet ir jo automobiliui. Pastarajam sekėsi sunkiau. Miatai buvo pirmas kartas, tad nereikėtų stebėtis, kad kiekviename etape ji pateikdavo siurprizų. BET paskutiniame etape Kačerginėje „Race“ varžybose Tauras buvo trečias, o Miatą žiniasklaida titulavo „publikos simpatija“! Po viso darbo, nervų ir nusivylimų – PAGALIAU euforija. Jei įdomu, apie Tauro dalyvavimą „Fast Lap‘e“ galite paskaityti jo bloge, o jei skaityti tingite – varžybų atmosfera puikiai perteikta šiame video (ir aš jame esu, užpypinta :D ).

 

PR‘o rezultatai

Kadangi berniukai viską išsamiai aprašė savo bloguose, aš savajam pateiksiu trumpą ataskaitą apie komandos pasiekimus viešųjų ryšių srityje.

  1. Pasirodymai telike: 2 laidos.
  2. Paminėjimai, nuotraukos portaluose ir spaudoje: 41 straipsnis.
  3. Facebook auditorija:  Miatos ir Tauro nuotraukos publikuotos 25 puslapiuose ir pasiekė 45 tūkst. žmonių (skaičiuoju sudėdama visų puslapių fanų skaičių ir darydama prielaidą, kad vieną postą vidutiniškai pamato 20% fanų).
  4. Youtube: 15 video, 55 tūkst. peržiūrų.

Pabaigai ir kas toliau

Pažįstami manęs dažnai klausia: kokie toliau Tauro planai? Jų kitiems metams tikrai turime, tačiau viskas susiję su finansais, todėl kol kas sunku pasakyti koks planas susidėlios. Vėl ieškosime partnerių ir tik tada galėsime papasakoti ką žadame veikti.

Taip pat numanau, kad daugeliui kilo klausimas, o kas man iš to?  Ogi štai kas:

  • Labai įdomiai praleidau vasarą.
  • Gerokai prasiplėtė pažinčių ratas, o svarbiausia – draugų!
  • Važiavimas į servisą dėl bet kokios priežasties man nebeatrodys big deal.
  • Sužinojau, kam reikalinga turbina, kodėl prapučia tarpinę, išmokau asistuot nuorinant stabdžius.

Žodžiu, kaip sakė garsioji Marilyn Monroe: “I don’t mind living in a man’s world, as long as I can be a woman in it” :)

Leave a comment

name

email (not published)

website