Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kiek kainuoja svajonė?

Esame įpratę viską matuoti pinigais. Brangus daiktas – vadinasi geras, turtingas žmogus – protingas.  Kaip gi kitaip susikrautų tuos savo milijonus? Viskas kuo užsiimame, turi atnešti materialios naudos. Net savo laiką galime įvertinti litais. Tačiau pagalvokite, ar apskritai galima įvertinti pinigais jausmą, kai pasieki tikslo, link kurio ėjai visą gyvenimą?

Šiuo metu padedu jaunam lenktynininkui Taurui grįžti į profesionalų sportą ir susiduriu su klausimu: kas svarbiau – talentas ar pinigai? Ar tikrai talentas be stipraus finansinio pagrindo yra pasmerktas?

Tauras vairuoja nuo penkerių (!) metų. Pradėjo, žinoma, ne nuo automobilio, o nuo kartingo. Jam dar tik devyniolika, o jau spėjo pralėkti 100-e varžybų, iš kurių 80-yje buvo pirmas arba užėmė prizines vietas. Deja, Tauro tėvai nebegalėjo finansuoti šios nepigios sporto šakos ir 2008 metais vaikas (dabar jis skaito ir pyksta už šitą žodį :) ) turėjo palikti auto sportą. Visiškai atsisveikinti su automobiliais negalėjo. Ėmė žiūrėti į juos pro objektyvą ir dabar yra gerai žinomas lenktynininkų tarpe kaip profesionalus fotografas ir operatorius (jo darbus galite pamatyti TaT Designs puslapyje).

Šiandien mūsų tikslas yra išsiųsti Taurą į Volkswagen Golf Cup varžybas, skirtas jauniems ir perspektyviems lenktynininkams. Jiems nereikia turėti automobilio – „golfus“, kombinezonus ir viską, ko reikia lenktynėms, suteiks Volkswagen su partneriais Castrol ir British Petroleum. Varžybos tikrai aukšto lygio, visą 2013-ųjų sezoną vyks geriausiose Europos žieduose, įskaitant Red Bull Ring Austrijoje.

Dalyvavimas varžybose kainuoja 39 tūkst. eurų. Daug, jei galvosime, kad tai tik linksma pramoga, nutrūktgalvių palakstymas trasoje. Mažai, kai supranti, kad nuo to priklauso kaip toliau klostysis jauno žmogaus gyvenimas – ką jis veiks, ko pasieks, kaip suvoks pasaulį ir kuo galės pasidalinti su mumis.

Jei turite idėjų – parašykite man.
Ačiū

 

Leave a comment

name

email (not published)

website