Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Virusinio kalėdinio sveikinimo ingredientai

Galite su manim ginčytis ir prieštarauti, bet aš manau, kad šiais laikas rimtą šurmulį gali sukelti tik video sveikinimas. Visi mandri flash‘ai, Tele2 kalėdinį briedį prisimenant (maniškis, beje, šoko hip hopą), kad ir kokie buvo juokingi, šiandien atrodytų truputį senamadiški. Kalėdiniam maratonui įsibėgėjant, dalinuosi sėkmingo virusinio video ingredientais. Taigi jums reikės: originalios idėjos, gero jumoro, šoko terapijos. Galite naudoti po vieną produktą arba miskuoti juos tarpusavyje. Tikrai pavyks. O dabar keletas jau iškeptų pavyzdžių.  Pradėsiu nuo brangiausių.

1. Pasikviečiam vietinės reikšmės įžymybę, kad ji pasveikintų jūsų klientus. Kodėl to dar niekas nesugalvojo? Ar aš kažką praleidau? Youtube‘ėje radau tik seną Paris sveikinimą, manau populiari vietinės reikšmės gražuolė galėtų ne prasčiau pasirodyti ir pradžiuginti jūsų klientus (ypač jei didžioji jų dauguma – vyrai), na o moterims galėtų būti kita versija.

 

2. Ok, selebričiai brangūs. Imam pigesnį aktorių – žinoma naminį gyvūną! Aš pateikiu pavyzdį su katinu, bet nebūtina apsiriboti populiariaisiais katinais, juk sveikinti gali ir žiurkė.

 

3. Vis tiek brangu? Imam populiarią dainą ir filmuojam savo video klipo versiją, kaip tai padarė linksmi britų jūreiviai. Kiekvienam kolektyve atsiras žmogus turintis kamerą ir mokantis montuoti. Visa kita tik jūsų drąsos ir fantazijos reikalas.

 

4. Neturite nei biudžeto, nei laiko užsiimti tokiais dalykais? Pasinaudojate video paruoštukais. Pristatau savo absoliutų favoritą. Nesusilaikiau, turėjau įkelt savo nuotrauką. Įvertinkite, tik negalvokite, kad tokį video siūlau siųsti klientams. Šiame saite rasite subtilesnių variantų – galėsite kolegas paversti šokančiais elfais ar grojančias pingvinais. O naudotis visom šitom nesąmonėm galima tik už 12 USD per metus!

 

Comments

x
Reply

video, arba popierinis atvirukas voke su pasto zenklu :)

goda
Reply

Na taip :) tik popierius ne viral, nebent tokia gera idėja, kad gavėjas pasidalina tinkle :)

goda
Reply

super :) pasidalinkit, labai smalsu :)

tinklalapis
Reply

Cia tikrai be jokios abejones, ir netgi absoliuciai uztikrintai galiu pripazinti kad tai labai vertos pritarimo eilutes o del to galiu pareiksti buvo nenuobodu perskaityti. Vertetu dar matyti sitokio kokybiskumo minciu.

Leave a comment

name

email (not published)

website