Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Pirmasis įrašas

Čia turbūt reikėtų papasakoti kodėl rašau ir apie ką žadu rašyti. Rašysiu dėl visų tų priežasčių, dėl kurių rašo blogeriai: dėl negalėjimo patylėti, dėl saviraiškos ir rašymo įgūdžių tobulinimo. Žinoma su mintim, kad visas šitas asmeninės naudos siekimas bus įdomus ne tik man :)

Nors labai mėgstu pabūti sarkastiška ir ciniška, šiame bloge stengsiuos skleisti pozityvą. Pasidalinsiu įdomiais atradimais profesinėje ir užklasinėje veikloje. Jei turite klausimų – rašykite, atsakysiu.

Pradėsiu nuo pozityvo. Labai mėgstu filmuoti ir montuoti. Esu visiška diletantė, neturiu nei normalios kameros, nei programinės įrangos. Net Apple‘o neturiu. Bet darau tai savo malonumui. Simboliškai į pirmąjį blog‘o įrašą įkeliu savo pirmąjį trumpametražinį filmą iš praeitą vasarą Palūšėje vykusios Figuriados. Gero žiūrėjimo! :)

Comments

Zune.net/setup
Reply

Nice blog , would of made the blog bit longer, enjoyed reading it though.

goda
Reply

Thanks, I promise to make it longer, just started :)

Ieva
Reply

Ooo, kaip džiugu rasti pozityvų blogą! :) Koks pažįstamas požiūris: „dėl negalėjimo patylėti, dėl saviraiškos“. :D Sėkmės!

goda
Reply

Ačiū, Ieva, sėkmės ir tau :)

Leave a comment

name

email (not published)

website