Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Pamesti pirštai ir kiti malonūs netikėtumai

Pareitą savaitę buvo daug smagių siurprizų, tad negaliu susivaldyt nepasidalinus su visu pasauliu. Tapau viena geros muzikos portalo www.manomuzika.lt bendraautorių. Kviečiu visus prijaučiančius gerai muzikai čia užsukti. Tai puiki vieta praplėsti savo muzikinį skonį. Beje, visi interviu šiame portale yra originalūs, t.y. padaryti ir surašyti dėl muzikos kvaištelėjusių žmonių.

Penktadienį įsitikinau, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Visą savaitę Facebook‘e spirgėjau dėl „The Lost Fingers“ koncerto ir nors niekas iš mano taip vadinamų „draugų“ per daug į mano „post‘us“ neragavo – siurprizą pateikė klubas „Tamsta“, kuriame ir vyko koncertas.

Iš pradžių kai pamačiau ant stalo šią skrajutę pagalvojau – kokia panaši į mane… Pasirodo „Tamstos“ kolektyvas nusprendė mane apdovanoti ir dabar visą lapkričio mėnesį į VISUS renginius eisiu nemokamai! Jė!  O ką jau kalbėti apie visur iškabinėtus plakatus su mano atvaizdu. Aš žvaigždė :D

THE LOST FINGERS „TAMSTOJE“


Leave a comment

name

email (not published)

website