Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Nuosava radijo stotis už 7 Lt/mėn.

Tais momentais kai leidžiu sau pasvajoti kuo norėčiau užsiimti gyvenime, vienas iš mano vaizduotėje iškylančių vaizdų – tamsi, maža studija su daugybe visokių ekva ir kitokių „aizerių“, ausinėmis, kompais, plokštelėmis ir CD. Vis pasvajodavau, kad norėčiau turėti nuosavą radijo stotį, nes, turbūt kaip ir daugelis muzikos mėgėjų, galvoju, kad mano mėgstama muzika turėtų patikti ir kitiems. Argi gali būti geresnis darbas? Sėdi visą dieną savo nuosavoj studijoj ir leidi savo mėgstamus gabalus į eterį, ieškai naujų gerų, atrandi, daliniesi su klausytojais.

Man vis atrodo, kad MANO radijo stotis tikrai būtų geresnė už visas egzistuojančias Lietuvoje, nes visos kartais groja gerą, o kartais blogą muziką, o jau aš tai tik gerą gročiau, t.y. tą, kuri patiktų man :)

Mano svajonė senai išsipildė ir šiandien turiu net tris nuosavas radijo stotis, tiesa neturiu studijos, nes visos mano stotys yra virtualios. Jau net nepamenu kada paskutinį kartą pirkau ar pompavau muziką, nes daugiausiai muzikos klausau online – čia ir derlingiausi naujų įdomybių paieškos plotai…

Savo mėgstamiausių atlikėjų, pagal nuotaiką pasirinkusi stilių, klausau per Last.fm ir net už tai susimoku 7 Lt per mėn., kas turbūt dažnam lietuviui sunkiai suvokiama (mokėti už radiją?!?), o man savaime suprantama. Kiti per dieną tiek išleidžia cigaretėms, o aš susimoku už tai, kad klausau ką noriu ir į mano galvą nieks nebruka blevyzgų, žinių negatyvo ar lady gagų.

Pasaulyje yra labai daug žmonių kuriančių gerą muziką ir jie mielai ja dalinasi Soundcloud, žinoma čia geriausia lindėti jei jums patinka elektroninė muzika (jos čia daugiausia).

Trečias mano mėgstamas kanalas – 8tracks.com , kur visi dalinasi savo muzikėmis kolekcijomis ir gali pasijusti tikrais DJ‘ais. Iš savo senienų sudėjau jau du mix‘us!

Smagiausia kad muzikiniuose socialiniuose tinkluose randi daug žmonių, turinčių panašų muzikinį skonį, ir gali atrasti labai daug negirdėtos, geros ir įdomios muzikos. Tereikia kartais užmesti akį ką klauso arba sukūrė kitų virtualių grotuvų šeimininkai.

Comments

Arvydas
Reply

Gražūs tekstai, įdomi svetainė, originali ir puiki prezentacija apie patirtį ir projektus.

Sveikinu :)

goda
Reply

Ačiū :)

Leave a comment

name

email (not published)

website